Cześć!

Mam taką teorię, którą wymyśliłam na potrzeby własne, że dietetykiem zostaje się po to, żeby naprawić swoje relacje z jedzeniem. Tak było w moim przypadku. Odchudzałam się na własną rękę, nie miałam zielonego pojęcia jak to robić z głową, po prostu robiłam to szybko, bo liczył się efekt. Oczywiście efekt zawsze był krótkotrwały, bo nie skupiałam się na zmianie nawyków żywieniowych tylko na liczbach.

Teraz jestem tu i teraz z bagażem doświadczeń i wiedzą, którą chce się z Tobą podzielić.

Nie zajmuje się dietami cud, ze mną nie nie zrzucisz 10 kilogramów w 2 tygodnie. Jestem w stanie dać Ci coś więcej- wiedzę na temat tego jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy, bez efektu jojo, bez poczucia krzywdy. Skupimy się na zmianie Twoich dotychczasowych nawyków żywieniowych, a spadek masy ciała będzie tylko skutkiem ubocznym.

Jestem fanką prostych rozwiązań i nieskomplikowanego jedzenia. Nie będę namawiała Cię do potrawki z tofu jeśli Twoim ulubionym daniem jest schabowy. Naleśniki? Ok! Pomogę Ci odpowiednio zbilansować przepis. Jedząc normalnie też można osiągać świetne efekty!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz absolwentką Ogólnopolskiego Centrum Zaburzeń Odżywiania, moja praktyka oparta jest na dowodach naukowych, korzystam tylko z wiarygodnych źródeł dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa terapii, bądź pewna, że jesteś w dobrych rękach!

Poznaj opinie moich pacjentów