Konsultacje stacjonarne w praktyce

W ciągu miesiąca współpracuję z ograniczoną ilością pacjentów. Moim głównym celem jest utrzymanie wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług. Nasza współpraca składa się z kilku etapów:

Etap 1:
Chcę Cię lepiej poznać, więc na pierwszej wizycie dużo rozmawiamy! Poznaje Ciebie i Twój problem. Na podstawie uzupełnionego przez Ciebie dzienniczka żywieniowego poznaje Twoje dotychczasowe nawyki, już na tym etapie mogę wskazać Ci błędy, które popełniasz i zaproponować nowe rozwiązania. Pierwsza konsultacja obejmuje również analizę badań laboratoryjnych oraz analizę składu ciała. Pod koniec wizyty ustalamy cel, który jesteś w stanie osiągnąć i datę konsultacji kontrolnej.

Etap 2:

Układam dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy oraz zalecenia żywieniowe w formie PDF i w ciągu 7 dni roboczych od konsultacji wysyłam Ci wszystkie materiały na maila.

Etap 3:
Wdrożenie diety. Tutaj Twoja rola jest najważniejsza 🙂 Jeśli w trakcie stosowania planu pojawią się wątpliwości możesz napisać do mnie wiadomość mailową. UWAGA: nie odpisuję na wiadomości na facebooku i SMS’y. Komunikujemy się wyłącznie mailowo lub telefonicznie.

Etap 4:

Po miesiącu spotykamy się na wizycie kontrolnej, analizujemy postępy i realizację zaleceń, wykonujemy analizę składu ciała. Na tym etapie mogę ułożyć dla Ciebie kolejny plan żywieniowy, ale nie muszę, wszystko zależy od Ciebie.

Etap 5:
Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę to umówimy się na kolejną wizytę kontrolną. Długość naszej współpracy zależy od Ciebie. Po kilku spotkaniach będziesz mógł/mogła cieszyć się sukcesami i pielęgnować zdrowe nawyki żywieniowe bez mojej pomocy.

Natalia Szwed-Kisielewicz – ZnanyLekarz.pl