Konsultacje stacjonarne w praktyce

W ciągu miesiąca współpracuję z ograniczoną ilością pacjentów. Moim głównym celem jest utrzymanie wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług. Nasza współpraca składa się z kilku etapów:

Etap 1:
Chcę Cię lepiej poznać, więc na pierwszej wizycie dużo rozmawiamy! Poznaje Ciebie i Twój problem. Na podstawie uzupełnionego przez Ciebie dzienniczka żywieniowego poznaje Twoje dotychczasowe nawyki, już na tym etapie mogę wskazać Ci błędy, które popełniasz i zaproponować nowe rozwiązania. Pierwsza konsultacja obejmuje również analizę badań laboratoryjnych oraz analizę składu ciała. Pod koniec wizyty ustalamy cel, który jesteś w stanie osiągnąć i datę konsultacji kontrolnej.

Etap 2:

Do 7 dni roboczych od konsultacji wysyłam na maila podsumowanie zaleceń ustalonych w czasie wizyty w formie PDF. Jadłospis wykonuje tylko jeśli istnieje taka potrzeba, na Twoje życzenie. W innych przypadkach nie układam planu żywieniowego. Nie martw się, dostaniesz ode mnie wskazówki i zalecenia, ale głównie będziesz uczyła się polegać na swojej intuicji.

Etap 3:
Wdrożenie zaleceń. Tutaj Twoja rola jest najważniejsza 🙂 W każdej chwili możesz się ze mną skontaktować, napisać do mnie wiadomość mailową. UWAGA: nie odpisuję na wiadomości na facebooku i SMS’y. Komunikujemy się wyłącznie mailowo lub telefonicznie.

Etap 4:

Po miesiącu spotykamy się na wizycie kontrolnej, analizujemy postępy i realizację zaleceń, wykonujemy analizę składu ciała.

Etap 5:
Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę to umówimy się na kolejną wizytę kontrolną. Długość naszej współpracy zależy od Twojego stanu zdrowia. Po kilku spotkaniach będziesz mógł/mogła cieszyć się sukcesami i pielęgnować zdrowe nawyki żywieniowe bez mojej pomocy.

Natalia Szwed-Kisielewicz – ZnanyLekarz.pl