69 zł 89zł (2)

eBook „O uważnym jedzeniu”

jest dla wszystkich, którzy chcieliby poprawić swoją relację z jedzeniem. Czy masz lekką skłonność do przejadania się, jak wielu spośród nas, czy zmagasz się z otyłością, bulimią albo podobnymi problemami- ten eBook jest dla Ciebie.

Co daje uważne jedzenie?

 • Uczy prawidłowego wsłuchiwania się w sygnały płynące z organizmu
 • Pomaga utrzymać zdrową wagę, która jest stała lub waha się w granicach 2,5-3,5 kilograma
 • Pozwala uwolnić się od niezdrowych nawyków żywieniowych
 • Pozwala czerpać przyjemność z różnych rodzajów potraw, bez osądzania
 • Leczy z obsesji jedzenia i liczenia kalorii
 • Sprzyja lepszemu funkcjonowaniu układu pokarmowego

Ten eBook stworzyłam dla osób, które:

 • Chcą naprawić swoje relacje z jedzeniem
 • Chciałyby uwolnić się od niezdrowych nawyków żywieniowych
 • Chciałyby uzyskać lub utrzymać zdrową wagę
 • Chciałyby uwolnić się od obsesji jedzenia i liczenia kalorii, odzyskać spokój i równowagę
 • Chciałyby w końcu jeść normalnie
 • Mają problem z zajadaniem emocji i często się przejadają
 • Nie potrafią prawidłowo odczytywać sygnałów płynących z organizmu
 • Mają za sobą nieudane próby odchudzania i są zmęczone ciągłym byciem na diecie
Projekt bez tytułu (5)

 

Do eBooka dołączone są medytacje oraz karty pracy, które pomogą doskonalić umiejętność uważnego jedzenia.

Przeczytaj co o eBook’u piszą inni:

"Kupiony a nawet przeczytany. Chciałam czytać po trochę, ale nie mogłam się oderwać i od razu cały przeczytałam. Baaaa nawet już podczas kolacji starałam się stosować do Pani rad. Dzięki temu e-bookowi mam nadzieję poprawie swoją relację z jedzeniem. Jestem dobrej myśli, a E-book jest naprawdę wspaniały, świetna robota!!! Jestem pewna, że wielu osobą pomoże. Pozdrawiam serdecznie."
Izabela

Pobierz próbkę eBooka „O uważnym jedzeniu” i sprawdź czy to coś dla Ciebie

Kim jestem?

Nazywam się Natalia Szwed – Kisielewicz jestem magistrą dietetyki i absolwentką Ogólnopolskiego Centrum Zaburzeń Odżywiania. Uczę uważnego i intuicyjnego jedzenia. Pomagam naprawić relacje z jedzeniem, odzyskać spokój i równowagę. Nagrywam podcast Strefa Wolna Od Diet. Współpracuję z osobami chorującymi na zaburzenia odżywiania, ale również z osobami, które chciałyby zrzucić kajdany diet i naprawić swoją relację z jedzenim.

Najczęściej zadawane pytania:

Dzięki temu eBookowi nauczysz się rozpoznawać sześć rodzajów głodu i odpowiednio na nie reagować. Uwolnisz się od niezdrowych nawyków żywieniowych- przestaniesz zajadać emocje i przestaniesz się przejadać. Więc spadek masy ciała może być „skutkiem ubocznym”.

Uważne jedzenie nie jest teorią. Uważne jedzenie opiera się na doświadczeniu, dlatego do eBooka są dołączone medytacje oraz karty pracy. Wiele zależy od tego jak długo trwa Twoja przygoda z odchudzaniem. Zależy to też od tego, jak bardzo jesteś skłonna  odpuścić sobie kwestię utraty wagi i skoncentrować się na zmianie stosunku do jedzenia. Niektórym przyswojenie sobie całej idei nie zajmowało wiele czasu, innym z kolei akceptacja nowych zasad i dokonanie zmian w życiu zajmowało kilka miesięcy.

Ludzie często mają błędne przekonania na temat uważności. Myślą, że jeżeli robią tylko jedną rzecz w danej chwili, na przykład jedzą, nie czytając, to są uważni. Możemy zamknąć książkę i jeść bardzo powoli, a jednak nie być świadomi, co jemy.

eBook składa się z 9 rozdziałów, do eBooka dołączone są medytacje, karty pracy oraz audiobook „O uważnym jedzeniu”. W pierwszym rozdziale wyjaśniam czym jest uważne jedzenie. Drugi rozdział to wstęp do uważnego jedzenia, opisuję w nim jak uwolnić się od autopilota. W rodziale trzecim omawiam sześć rodzajów głodu oraz piszę o tym jak je zaspokoić. Siódmy rozdział jest o nawykach i wzorcach w jedzeniu, które bezmyślnie powielamy i o tym jak się od nich uwolnić. W kolejnym rodziale piszę o sytości, o tym jak jeść uważnie oraz o tym jak komponować sycące posiłki. W szóstym rozdziale opisuje jak czerpać przyjemność z jedzenia. Siódmy uczy wsłuchiwania się w swoje ciało i sygnały płynące z ciała. Dwa ostatnie rozdziały to rozdziały podsumowujące.