7 zasad zdrowszego odżywiania

Martwimy się jedzeniem, nawet jeśli się notorycznie nie odchudzamy. Codziennie możemy przeczytać nowinki ze świata dietetyki. Do tego dochodzą zniekształcone przekazy medialne. Na Facebooku istnieją przecież grupy dedykowane różnym jednostkom chorobowym, a tam co człowiek to teoria. Ja się w ogóle nie dziwię bo przecież nawet dietetycy i lekarze nie są jednomyślni. Do tego wszystkiego ciocia albo koleżanka nieproszona o zdanie doda swoje pięć groszy i… mamy istne, dietetyczne kombo! Jak żyć?! Albo raczej powinnam zadać pytanie JAK JEŚĆ?

W najnowszym odcinku podcastu #strefawolnaoddiet mówię o tym jak ja to widzę. Mówię o 7 zasadach zdrowszego odżywiania, o tym jak zweryfikować czy dana potrawa/produkt służą naszemu zdrowiu, o tym czy warto czytać etykiety i znać wartości odżywcze każdego produktu. I wreszcie o tym dlaczego proste rozwiązania zwykle prowadzą do niczego, a przynajmniej niczego dobrego. 

Zapraszam do odsłuchania!

Ten podcast pozwoli Ci wyleczyć się z obsesji jedzenia i liczenia kalorii, odzyskać spokój i równowagę. Nowe odcinki w każdy piątek. Podcast #strefawolnaoddiet do odsłuchania również na Spotify i YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *